Новорічними вогниками, святковим декором та гостинно відчиненими дверима Гостей зустрічає торгово-розважальний центр «Євробазар»!

Ми не забуваємо дбати про святковий настрій своїх покупців: в рамках новорічної програми заплановано чимало розваг та сюрпризів.

Як же без Діда Мороза напередодні нового року?! Оооо, про це ми неабияк подбали! Торгово-розважальний центр просто-таки оточили новорічні улюбленці з мішками подарунків! Чимало сумчан вже запостили в соціальних мережах фото, на яких Діди Морози карапкаються стінами «Євробазару».  Що вони замислили? Мабуть вирішили наповнити свої мішки подарунками для малечі! З центрального входу Гостей зустрічає гігантський Дід Мороз, що гостинно киває. Яскраві новорічні фотозони на кожному поверсі ТРЦ «Євробазар» влаштував, щоби всі бажаючі могли зробити пам’ятні фото і не переставали вірити в чудеса.

Парк сімейних розваг «Карусель», що на 4 поверсі ТРЦ «Євробазар», запрошує всіх дітей на веселі та пізнавальні новорічні канікули! Щоденно для вас працюватиме ігрова зона, а по вихідним та святам на вас чекає яскрава програма, майстер-класи, новорічна фотозоні та багато іншого.

ТРЦ «Євробазар» дякує всім, хто провів 2017 рік з нами і запрошує на шопінг за подарунками та за розвагами!