4 Березня в ТРЦ «Євробазар» пишно та яскраво відмітили День Краси та Весни, присвячений Міжнародному жіночому дню.

У цей прекрасний день з 11.00 до 14.00 для відвідувачів працювали спеціальні тематичні зони, де можна було отримати безкоштовну консультацію від фахівців в сфері краси, а також приміряти нові образи від візажистів і перукарів.

У б'юті-зоні ТРЦ «Євробазар» усі бажаючі леді та дітлахи могли абсолютно безкоштовно отримати стильну зачіску, блиск-тату, мехенді (тату хною), ажурні косички,  відкорегувати брови, нафарбувати нігті,  а також - отримати індивідуальну консультацію від професійних спеціалістівсфери краси.

Поки матусі насолоджувалися підготовленими для них сюрпризами, малюків забавляли справжні майстрині-золоті ручки, які провели кілька цікавих майстер-класів із ліплення з глини та малювання. А ще – розмальовували дітлахів яскравим аквагримом та блискучими тату!

Гостей свята розважала красномовна ведуча та бешкетний елегантний мім, який радував жінок весняними квітами, а дітлахів – різноманітними смаколиками!

Адміністрація ТРЦ «Євробазар» щиро дякує всім учасникам та гостям Дня Краси та Весни! Завдяки Вам свято вийшло по-справжньому сімейним і веселим!