У суботу та неділю, 29-30 квітня, торгово-розважальний центр «ЄВРОБАЗАР», розташований в самому серці Сум, феєрично відзначив свій перший День Народження. 
З ранку до вечора на площі «ЄВРОБАЗАРУ» розгортався справжній парк розваг! Дивовижні атракціони, колоритний фестиваль вуличної їжі, містечко
характерництва «Вакулина Байка», ярмарок майстрів рукоділля та багато іншого. Атмосфера свята охопила все місто! 
З першою річницею
іменинника прийшли привітати тисячі сумчан та гостей міста, а «ЄВРОБАЗАР», в свою чергу, привітав своїх маленьких «ровесників» та їхніх батьків! «Ровесники» -ТРЦ «ЄВРОБАЗАР» - це шість діточок, які також народилися разом 23 квітня 2016 року. На великому святковому концерті дивовижні хлопчики та дівчатка отримали цінні подарунки та квіти напам’ять.

З нагоди свята в торгово-розважальнму центрі тривав тиждень шалених знижок, розігрувались цінні подарунки: сертифікати від партнерів-ресторанів, вишиванка від дому моделей «Петро Сорока» та  сертифікати на придбання ювелірних прикрас від «Золотого Кварталу», що в ТРЦ «ЄВРОБАЗАР».
Родзинкою свята став великий концерт під відкритим небом за участю столичних гуртів: запальні«
The Sharmen Band» та драйвові «GREEN GREY»! Неповторною заключною нотою грандіозного святкування стало Феєричне Fire-шоу, що прикувало погляди абсолютно кожного гостя свята! 
Море драйву, подарунків і позитиву, - ось яким він був, перший День Народження торгово-розважального центру «ЄВРОБАЗАР»!